Yatak odasında siyah kara tahta

Yatak odasında siyah kara tahta

Genellikle mutfaklarda, çalışma alanlarında, restoranlarda, ofislerde  hatta çocuk yatak odalarında siyah kara tahta duvarlarda görüyoruz ama bunu kendi yatak odanızda kullanmaya ne dersiniz… Bu fikre açık olur musunuz? 

Ben kullandım Fransa'da bir yatak odasında açılan Fransız pencerelerine hariç, başlamak için oldukça sade bir odada güzel, tasarım cümle yaratan bahçe ve güzel bir özellik.

Siyah bir kara tahtayı duvarınıza asmaya hazır değilseniz, Pinterest’te koyu renklere boyanmış duvarları ve birçok güzel yatak odası resimleri görebilirsiniz.

 

Ancak kara yazı tahtası, geleneksel boyanın yapmadığı bir şeyi ekler ve bu… DOKULAR

Sevin ya da ondan nefret edin, birkaç mesaj yazdıktan sonra onları silip yenilerini yazdıktan sonra, tebeşir bir duvara ve bir odaya başka hiçbir şeyin yapmadığı gibi doku ve karakter katar.

Aşk ya da nefret duyguları, çünkü şahsen, bir duvara tebeşir ile yazmanın görünümünü ve dokusunu çok seveceksiniz ve portre çekmek için gerçekten güzel bir arka plana sahip olacaksınız.


Ancak, parmaklarımdaki tebeşir hissinin veya tebeşir tozunun büyük bir hayranı değilim. Bazılarınız için küçük bir ayrıntı olabilir ve bunu “üstesinden gelmem gereken şeylerin listesine ekleyebilirsin” eklediğim biri olabilir, ancak o zamana kadar neredeyse biten şey buydu.

Sonra, bu güzel tarza sahip yatak odalarına, bembeyaz pamuklu yatak çarşaflarına, bu muhteşem büyük boy örgü battaniyeye  bakıyor ve böyle bir yatak odasında biraz zaman geçirmenin gerçekten güzel görüneceğini düşünüyor olacaksın, sence de öyle değil mi?


      Cazip gelirseniz, karar vermenize yardımcı olabilecek bazı nedenler şunlardır:

  • Sürekli değişen bir yatak başlığı oluşturursunuz,
  • Burada  yaptığım şeyi yapmaya çalışıyorsanız ilham verici kelimeleri veya olumlu onaylarınızı yazabilirsiniz;
  • En sevdiğiniz dergiden birkaç sayfayı yapıştırabilir ve panoya yazılanı ve asılanı istediğiniz sıklıkta değiştirebilirsin
  • Hayatının aşkına sevgi dolu mesajlar yazabilirsin
  • Bir duvarı siyah kara tahta asarak yatak odanızın görünümünü tamamen dönüştürmek yalnızca on beş dakika sürer. 
  • Ucuz bir dekor!
Tüm siyah tahta Modellerini incelemen için aşağıda sana link bırakıyorum. Hemen inceleyebilirsin.