120x240 cm Klasik Beyaz Yazı Tahta Duvara Monte

 • Marka : KEG
 • Ürün Kodu: KEG 022
 • KDV Hariç Fiyatı: 1.862,46₺
 • Ürünün Teslim Süresi: Kargosu Aynı Gün
 • Fiyatı:

  2.234,95₺


BU ÜRÜN İÇİN ÜCRETSİZ KARGO MEVCUT

Sitemizde 100TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

garanti

120x240 cm Klasik Beyaz Yazı Tahta Klasik Duvar Tipi

Beyaz Yazı tahta?

 

Ofis, işyeri gibi birçok ortamda üzerine yazı yazılarak kullanılan beyaz renkte görsel iletişim aracıdır.

 

Yazı Tahtası kalemi (boardmarker) ile kullanılan beyaz tahta dinleyicinin çok iyi dikkatini çeker ve gri alüminyum çerçevesi olan şık, dekoratif bir iletişim üründür.    Beyaz tahta, daha önce kullanılan kara renkli ve ağır olan yazı tahtalarının yerine ve yarıca tebeşirin zararını önlemek için üretilmeye başlanmıştır. Beyaz tahta en çok siparişi verilen tahtalarıdır. Beyaz tahtalar istenilen her ölçülerde rahatlıkla yapılabilmektedir. Yazı tahtaları kullanılacağı her ortama uygun ayrı ayrı fonksiyonlarda ve birçok özellikte yapılabilmektedir. Kullanıldığı malzemeye göre kolay taşınabilme özelliğine sahip yazım yüzeyi pürüzsüz, kullanan için yazı yazma keyfi veren güzel ürünlerdir.

 

İncelemekte olduğunuz 120x240 cm duvar tipi beyaz tahta gri alüminyum çerçeveli, kalemlik li ve yazım yüzeyi laminat malzemeden yapılan ekonomik bir tahtadır. Klasik yazı tahtası gurubuna iat Laminat yüzey beyaz tahta 2 yıl garantili A+ kalitede ileri teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Yeri üretim olan 120x240 cm ölçüsündeki bu beyaz laminat yazı tahtası en çok ofis, ev, küçük ortamlarda kullanılması için tasarlanmış standart ölçüye sahiptir..Beyaz Tahta Yazım Yüzeyi

Beyaz tahtanın yazım yüzeyi A kalite sıkıştırılmış yonga levha üzerine 1. Sınıf beyaz laminat kaplanarak yapılmaktadır. Gayet düz ve bir o kadarda yazı yazma keyfi veren beyaz yazı tahtası yüzeyi genellikle siyah, kırmızı, mavi renklerde yazı tahtası kalemleri ile kullanılmaktadır. Beyaz tahtalarda siyah renkli kalemin dışındaki tüm renkleri öğretici kişi anlatmak istediği konuya dikkat toplamak için kullanır.

 

Beyaz tahtaların yazım yüzeyleri kaliteli ürünler olduğu için temizleme işlemleri çok kolaydır. Sunum sırasında silmek istediğiniz yazıları kadife bez veya keçeli silgiler kullanarak çok kolay silebilir, sunumunuz bittikten sonra gün sonunda nemli bir bez yardımı ile temizlerseniz ilk gün gibi kullanmaya yıllarca devam edebilirsiniz.   İncelediğiniz bu yazı tahtasının en ayırt edici özelliği yazım yüzeyinin manyetik olmamasıdır. Manyetik özelliği olmayan yazı tahtasıdır.  

 

Kaliteli Malzeme Kullanımı

Tamamı yerli üretim olan beyaz tahta 1. Sınıf malzemeler kullanılarak üretilir. Üretimden kaynaklanan hatalara karşı 2 yıl değişim garantilidir. İhtiyaç duyduğunuz tüm yedek parçaları siz istediğinizde gönderilecektir. Üretimi sırasında tüm kalite kontrol testlerinden özenle geçmektedir. İnsan sağlığı açısından zararlı madde içermez ve üzerinde kimyasal barındırmaz. Beyaz tahtaların satışından sonra üretimden kaynaklanan hatalara karşı oluşabilecek her türden olumsuzluğa karşı biz en hızlı desteği sağlamaktayız. Tüm yazı tahtası modellerini içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Montaj ve Sevkiyatı

Beyaz duvara monte tahta özel ölçü ve istenilen miktarda kolayca üretilen sunum tahtasıdır. Duvara monte olan tahtalar 4 köşesinden dübel ve vida kullanılarak kolayca montajı yapılır. Beyaz yazı tahtaları özel hava kabarcıklı ambalaj malzemelerine sarılarak kendi özel kutularında kargo firmaları veya özle taşıma ambarları ile Türkiye'nin her yerine rahatlıkla gönderilmektedir. Kargo taşıması sırasında kargodan kaynaklanan hatalarda sizin ve bizim mağdur olmamız için lütfen kargo elemanı ile birlikte tutanak tutup hemen bize bilgi veriniz.    

 

Yazı tahtası Teknik Bilgiler

 • 0.50mm laminant tahta yüzeyinin altına 8mm E1 Kalitedeki sunta ile preslenir.
 • Yazı tahtası Arka kısmı yağlı dekoratif embos kâğıt ile kaplıdır.
 • Yazı tahtası Kenar profili 22x18x1 mm kalınlığında gri alüminyum çerçevelidir.
 • Köşe bağlantıları yerleri plastik kaplamadır.
 • Gri alüminyum çerçeveli şık ve dekoratiftir.

 

Diğer Yazı Tahtası Ölçüleri

25 x 35 cm    Duvara Monte Laminat Yazı Tahtası

30 x 40 cm    Duvara Monte Laminat Yazı Tahtası

35 x 45 cm    Duvara Monte Laminat Yazı Tahtası

40 x 55 cm    Duvara Monte Laminat Yazı Tahtası

45 x 60 cm    Duvara Monte Laminat Yazı Tahtası

50 x 70 cm    Duvara Monte Laminat Yazı Tahtası

60 x 85 cm    Duvara Monte Laminat Yazı Tahtası

65 x 100 cm    Duvara Monte Laminat Yazı Tahtası

90 x 120 cm    Duvara Monte Laminat Yazı Tahtası

100 x 150 cm    Duvara Monte Laminat Yazı Tahtası

120 x 140 cm    Duvara Monte Laminat Yazı Tahtası

120 x 180 cm    Duvara Monte Laminat Yazı Tahtası

120 x 200 cm    Duvara Monte Laminat Yazı Tahtası

120 x 240 cm    Duvara Monte Laminat Yazı Tahtası

120 x 280 cm    Duvara Monte Laminat Yazı TahtasıKüçük yazı tahtası siparişiniz için lütfen iletişime geçiniz.


Faydalı Olabilir;

 • Yazı tahtasına ait ölçüleri ürün başlığında olduğu gibi net ölçülerdedir. Satın alma işlemi yapmadan önce doğru ölçüde yazı tahtası aldığınızdan emin olmalısınız.
 • Yazı tahtası sevkıyatlarımızı hava kabarcıklı ambalaj malzemelerine sararak yapmaktayız. Yazı tahtasına ait montaj için gerekli olan tüm malzeme sevkıyatta gönderilmektedir. Yazı tahtasına ait montajlama işlemi alıcının kendi sorumluluğundadır.
 • Yazı tahtalarının taşıyıcı firmalar ile gönderme işlemi ürün kategorisine göre, ölçülerine ve ağırlıklarına göre değişir. Anlaşmalı olduğumuz kargo ve nakliye firmaları ile yapılmaktadır. En güvenli şekilde zamanında teslimat ilkesine uygun yapılmaktadır. Farklı taşıma firmaları ve kargo şirketleri ile gönderim talepleri alıcı kendi sorumluluğunda ve maliyet indedir. Sipariş esnasında ölçü seçiminize dikkat ediniz. Yanlış ölçülerde iade veya değişim yapılamaz yada tüm gelen giden kargo bedelleri alıcıya ait olacaktır.    
 • Kargo işleyişi gereği ürünlerin teslimat günü ve tam tarihi konusunda kesin bir bilgi verememekteyiz. Ancak yazitahta.com a müşteri kaydı yaparak hesabım bölümünden kargo takibinizi çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Ürün teslimatı sırasında üründe herhangi bir hasar var ise, ürünü teslim almadan önce kargo görevlisi ile birlikte tutanak tutunuz. Hasar gören ürünün yenisini gönderebilmemiz için yeterli olacaktır.
 • Ürün İade ve değişim işlemleri için hesabım sayfası bölümünü kullanarak iade işlemlerim bölümünden iade ve değişim talebi oluşturabilir ya da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 • Lütfen talep ve önerileriniz için bizimle iletişim kurmayı unutmayınız.Whiteboard?

It is a white visual communication tool used in many environments such as offices and workplaces.

The whiteboard used with the whiteboard marker (whiteboard marker) draws the attention of the audience and is a stylish, decorative communication product with a gray aluminum frame.

The whiteboard is manufactured to replace previously used black and heavy woods and to prevent chalk damage. Whiteboard is the most ordered board. Whiteboards can be easily made in any size. Whiteboards can be made with different functions and many properties suitable for any environment to be used. The writing surface, which can be carried easily according to the material it is used on, is smooth and it is a beautiful product that gives the user joy of writing.

It is an economical sheet with 120x240 cm wall type whiteboard, gray aluminum frame, pen holder and writing surface made of laminate material you will examine. Whiteboard with laminate surface is produced using A + quality advanced technology with 2 years warranty. This white laminate writing board measuring 120x240 cm has a standard size designed for most offices, homes and small environments.


Yazı Tahtası
Kalemlik Boydan Boya Sabit
Modeli Duvara Monte
Ölçüleri 120x240 cm
Kullanımı Kalemli
Renk Beyaz
Yazım Yüzeyi Laminat
Çerçeve Metal

100% Customers recommend this product

 • 5 Awesome
  100%
 • 4 Great
  0%
 • 3 Average
  0%
 • 2 Bad
  0%
 • 1 Poor
  0%

120x240 cm Klasik Beyaz Yazı Tahta Duvara Monte Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (1)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

En İyi Müşteri Yorumları
1
5/5
Kargo Zamanında Geldi. Teşekkürler.
kargo zamanında geldiği için size çok teşekkür ediyorum. Sorun yok herşey güzel
Ramazan Güzelsal
22/05/2022


Benzer Ürünler

120x140 cm Beyaz Yazı Tahta Duvara Monte

120x140 cm Beyaz Yazı Tahta Duvara Monte

1.494,95₺ Vergi 1.245,79₺

120x280 cm Klasik Beyaz Yazı Tahta Duvara Monte

120x280 cm Klasik Beyaz Yazı Tahta Duvara Monte

2.784,95₺ Vergi 2.320,79₺

100x130 cm Beyaz Yazı Tahta Duvara Monte

100x130 cm Beyaz Yazı Tahta Duvara Monte

1.494,95₺ Vergi 1.245,79₺

100x150 cm Beyaz Yazı Tahta Duvara Monte

100x150 cm Beyaz Yazı Tahta Duvara Monte

1.764,95₺ Vergi 1.470,79₺

120x300 cm Beyaz Yazı Tahta Duvara Monte

120x300 cm Beyaz Yazı Tahta Duvara Monte

4.334,95₺ Vergi 3.612,46₺

Etiketler: 120x240 cm Klasik Beyaz Yazı Tahta Duvara Monte, KEG 644, Beyaz Tahtalar