• Nota Çizgili Yazı Tahtası 120x240cm

Nota Çizgili Yazı Tahtası 120x240cm

 • Marka : KEG
 • Ürün Kodu: KEG 521
 • KDV Hariç Fiyatı: 4.131,96₺
 • Ürünün Teslim Süresi: Kargosu Aynı Gün
 • Fiyatı:

  4.958,35₺


BU ÜRÜN İÇİN ÜCRETSİZ KARGO MEVCUT

Sitemizde 100TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

garanti

120x240cm Nota Çizgili Yazı Tahtası Klasik Duvar Tipi

Nota Çizgili Beyaz Yazı tahtası?


Kurs yerleri, okulların müzik sınıfı gibi birçok ortamda yazım alanı üzerinde nota çizgileri (dizek) ve sol anahtarı bulunan yazı yazılarak kullanılan beyaz renkte görsel iletişim aracıdır.

 

Yazı Tahtası kalemi (boardmarker) ile kullanılan nota çizgili beyaz müzik yazı tahtası dinleyicinin çok iyi dikkatini çeker ve gri alüminyum çerçevesi olan şık, dekoratif bir iletişim üründür.    


Müzik tahtası, daha önce kullanılan kara renkli ve ağır olan yazı tahtalarının yerine ve yarıca tebeşirin zararını önlemek için üretilmeye başlanmıştır. Beyaz tahta en çok siparişi verilen tahtalarıdır. Müzik tahtaları 3 standart ölçülerde rahatlıkla yapılabilmektedir. Müzik yazı tahtaları kullanılacağı her ortama uygun ayrı ayrı fonksiyonlarda ve birçok özellikte yapılabilmektedir. Kullanıldığı malzemeye göre kolay taşınabilme özelliğine sahip yazım yüzeyi pürüzsüz, kullanan için yazı yazma keyfi veren güzel ürünlerdir.

 

İncelemekte olduğunuz 120x240 cm duvar tipi nota çizgili beyaz tahta gri alüminyum çerçeveli, kalemlikli ve yazım yüzeyi laminat malzemeden yapılan ekonomik bir tahtadır. Klasik müzik yazı tahtası gurubuna ait Laminat yüzey beyaz müzik tahta 2 yıl garantili A+ kalitede ileri teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Yeri üretim olan 120x240cm ölçüsündeki bu beyaz laminat müzik yazı tahtası en çok okul, kurs yerleri, ev, gibi ortamlarda kullanılması için tasarlanmış standart ölçüye sahiptir..


Beyaz Müzik Yazı Tahtası Yazım Yüzeyi

Beyaz müzik tahtasının yazım yüzeyi A kalite sıkıştırılmış yonga levha üzerine 1. Sınıf beyaz laminat kaplanarak yapılmaktadır. Yazım yüzeyi üzerinde nota çizgileri ve Sol anahtarı bulunmaktadır.  Gayet düz ve bir o kadarda yazı yazma keyfi veren beyaz yazı tahtası yüzeyi genellikle siyah, kırmızı, mavi renklerde yazı tahtası kalemleri ile kullanılmaktadır. Beyaz tahtalarda siyah renkli kalemin dışındaki tüm renkleri öğretici kişi anlatmak istediği konuya dikkat toplamak için kullanır.

 

Beyaz tahtaların yazım yüzeyleri kaliteli ürünler olduğu için temizleme işlemleri çok kolaydır. Sunum sırasında silmek istediğiniz yazıları kadife bez veya keçeli silgiler kullanarak çok kolay silebilir, sunumunuz bittikten sonra gün sonunda nemli bir bez yardımı ile temizlerseniz ilk gün gibi kullanmaya yıllarca devam edebilirsiniz.   İncelediğiniz bu yazı tahtasının en ayırt edici özelliği yazım yüzeyinin manyetik olmamasıdır. Manyetik özelliği olmayan yazı tahtasıdır.  

 

Kaliteli Malzeme Kullanımı

Tamamı yerli üretim olan nota çizgili beyaz tahta 1. Sınıf malzemeler kullanılarak üretilir. Üretimden kaynaklanan hatalara karşı 2 yıl değişim garantilidir. İhtiyaç duyduğunuz tüm yedek parçaları siz istediğinizde gönderilecektir. Üretimi sırasında tüm kalite kontrol testlerinden özenle geçmektedir. İnsan sağlığı açısından zararlı madde içermez ve üzerinde kimyasal barındırmaz. Beyaz tahtaların satışından sonra üretimden kaynaklanan hatalara karşı oluşabilecek her türden olumsuzluğa karşı biz en hızlı desteği sağlamaktayız. Tüm yazı tahtası modellerini içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Montaj ve Sevkiyatı

Nota Çizgili beyaz duvara monte tahtası özel ölçü ve istenilen miktarda kolayca üretilen sunum tahtasıdır. Duvara monte olan tahtalar 4 köşesinden dübel ve vida kullanılarak kolayca montajı yapılır. Nota çizgili yazı tahtaları özel hava kabarcıklı ambalaj malzemelerine sarılarak kendi özel kutularında kargo firmaları veya özle taşıma ambarları ile Türkiye'nin her yerine rahatlıkla gönderilmektedir. Kargo taşıması sırasında kargodan kaynaklanan hatalarda sizin ve bizim mağdur olmamız için lütfen kargo elemanı ile birlikte tutanak tutup hemen bize bilgi veriniz.    

 

Yazı tahtası Teknik Bilgiler

 • 0.50mm laminant tahta yüzeyinin altına 8mm E1 Kalitedeki sunta ile preslenir.
 • Yazı tahtası Arka kısmı yağlı dekoratif embos kâğıt ile kaplıdır.
 • Yazı tahtası Kenar profili 22x18x1 mm kalınlığında gri alüminyum çerçevelidir.
 • Köşe bağlantıları yerleri plastik kaplamadır.
 • Gri alüminyum çerçeveli şık ve dekoratiftir.

 

Diğer Nota Çizgili Yazı Tahtası Ölçüleri

120 x 140 cm    Duvara Monte Nota Çizgili Laminat Yazı Tahtası

120 x 200 cm    Duvara Monte Nota Çizgili Laminat Yazı Tahtası

120 x 240 cm    Duvara Monte Nota Çizgili Laminat Yazı Tahtası
Faydalı Olabilir;

 • Yazı tahtasına ait ölçüleri ürün başlığında olduğu gibi net ölçülerdedir. Satın alma işlemi yapmadan önce doğru ölçüde yazı tahtası aldığınızdan emin olmalısınız.
 • Yazı tahtası sevkiyatlarımızı hava kabarcıklı ambalaj malzemelerine sararak yapmaktayız. Yazı tahtasına ait montaj için gerekli olan tüm malzeme sevkiyatta gönderilmektedir. Yazı tahtasına ait montajlama işlemi alıcının kendi sorumluluğundadır.
 • Yazı tahtalarının taşıyıcı firmalar ile gönderme işlemi ürün kategorisine göre, ölçülerine ve ağırlıklarına göre değişir. Anlaşmalı olduğumuz kargo ve nakliye firmaları ile yapılmaktadır. En güvenli şekilde zamanında teslimat ilkesine uygun yapılmaktadır. Farklı taşıma firmaları ve kargo şirketleri ile gönderim talepleri alıcı kendi sorumluluğunda ve maliyet indedir.
 • Kargo işleyişi gereği ürünlerin teslimat günü ve tam tarihi konusunda kesin bir bilgi verememekteyiz. Ancak yazitahta.com a müşteri kaydı yaparak hesabım bölümünden kargo takibinizi çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Ürün teslimatı sırasında üründe herhangi bir hasar var ise, ürünü teslim almadan önce kargo görevlisi ile birlikte tutanak tutunuz. Hasar gören ürünün yenisini gönderebilmemiz için yeterli olacaktır.
 • Ürün İade ve değişim işlemleri için hesabım sayfası bölümünü kullanarak iade işlemlerim bölümünden iade ve değişim talebi oluşturabilir ya da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 • Lütfen talep ve önerileriniz için bizimle iletişim kurmayı unutmayınız.
Yazı Tahtası
Kalemlik Boydan Boya Sabit
Modeli Duvara Monte
Ölçüleri 120x240 cm
Kullanımı Kalemli
Renk Beyaz
Yazım Yüzeyi Laminat
Çerçeve Metal
Özelliği Nota Çizgili

0% Customers recommend this product

 • 5 Awesome
  0%
 • 4 Great
  0%
 • 3 Average
  0%
 • 2 Bad
  0%
 • 1 Poor
  0%

Nota Çizgili Yazı Tahtası 120x240cm Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (0)

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.Etiketler: Nota Çizgili Yazı Tahtası 120x240cm, KEG 521, Duvara Monte Çizgili Klasik Yazı Tahtaları